Volg Vereniging Ugchelensbelang

Volg JUBugchelen

Word lid!

Niet alleen voor commerciële ondernemingen maar ook voor verenigingen als het Ugchelens Belang wordt een goede aansprekende huisstijl voor haar leden steeds belangrijker.
Een nieuwe aantrekkelijke huisstijl met herkenbaar logo zorgt voor:
1) eigenheid (dna) / het laten zien wie je bent en waar je voor staat;
2) aantrekkingskracht bij nieuwe leden;
3) herkenbaarheid voor bestaande leden voor onze activiteiten;
4) consistentie in de communicatiemiddelen als een brief, flyer en website;
5) professionele en moderne uitstraling bij sponsors en andere belanghebbenden.

De commissie aantrekkelijkheid lidmaatschap UB kwam na een gedegen analyse tot de conclusie dat er binnen onze vereniging een samenhangende en herkenbare huisstijl ontbrak terwijl dit wel belangrijk is voor bestaande en nieuwe leden. Daarom is in de corona-periode door de commissie, met het geselecteerde designbureau Lang Design, hard gewerkt aan de modernisering van de huidige huisstijl. Het meest in het oog springend is natuurlijk het nieuwe logo en deze nieuwe website. Uiteindelijk worden op termijn alle communicatie uitingen van UB in dezelfde huisstijl gegoten voor een maximaal positief effect.

Al met al zijn wij trots op ons nieuwe huisstijl en vooral dat we hierop al diverse positieve reacties hebben ontvangen van onze leden!

Ga naar de inhoud